aktualności

ocena:, głosów:
 •  

  ZADANIA ON-LINE - sprawdź swoją wiedzę:-)

  Dzięki zadaniom on-line możesz od razu sprawdzić stan swojej wiedzy:-) Możesz skorzystać z podpowiedzi jeżeli coś sprawi Ci problem... Łatwo w ten sposób poćwiczyć bez udziału nauczyciela:-) Rozwiać wątpliwości bez świadków:-)

 •  

  HINDUSKI SPOSÓB MNOŻENIA LICZB

  Gdy mnożenie pisemne stwarza Ci problemy, to mnóż jak oni. To bardzo prosta medota opierająca się na tabelce, a znając ją nie będziesz mieć problemów mnożeniem pisemnym:-)

 •  

  MNOŻENIE LICZB Z ZAKRESU OD 11 DO 19

  Zdziwisz się, jak szybko możesz to policzyć:-)

 •  

  MNOŻENIE NA KRESKACH

  Gdy zapomnisz tabliczki mnożenia, a dodatkowo może zastąpić tradycyjne mnożenie pisemne:-) To bardzo prosta medota, a znając ją nigdy więcej nie będziesz mieć problemów z tabliczką mnożenia ani mnożeniem pisemnym:-)

 •  

  MNOŻENIE NA PALCACH

  To bardzo prosta medota, a znając ją nigdy więcej nie będziesz mieć problemów z tabliczką mnożenia:-) Ale przede wszystkim musisz dobrze znać tabliczkę z zakresu 1 do 5. Na palcach możemy wówczas wykonać mnożenie z zakresu 6 do 10.

 •  

  PRZYDATNE SKRYPTY

  Dzięki prezentowanym tu skryptom łatwo wyliczysz NWD, zamienisz liczby arabskie na rzymskie, rozwiążesz układy równań, wyznaczysz miejsce zerowe paraboli, prawdopodobieństwo nie będzie już miało przed Tobą tajemnic... Mogą okazać się pomocne podczas odrabiania zadania domowego:-)

 •  

  ZAGADKI LOGICZNE - świetne na deszczowe wieczory:-)

  Zagadki logiczne to świetny sposób zabawy... Polecam je dzieciakom, ale również dorosłym... Choć czasami wydają się banalne... zaskakują:-) Są świetne na zajęcia kółek matematycznych. Wszystkie zagadki, które tu znajdziecie znalazłam w czasopismach lub dostałam od dzieci w szkole.

 •  

  ZŁUDZENIA - czyli jak oszukać ludzkie oko:-)

  Zobacz jak łatwo oszukać ludzkie oko... To nie bywałe... Proste sztuczki graficzne są w stanie zniekształcić zupełnie widziany przez nas obraz. Przyglądaj się uważnie rysunkom, a efekt który zobaczysz na pewno Cię zaskoczy.